Drobečková navigace

Úvod > Prodej náhradních dílů > Proč nakoupit u nás?

Proč nakoupit u nás?

ORIGINÁLNÍ NEBO ZNAČKOVÉ NÁHRADNÍ DÍLY? 

Rozhodně značkové: srovnatelná kvalita, nesrovnatelně výhodnější ceny!

Všichni majitelé aut by právě v dnešní nelehké době měli vědět, že existuje cesta, jak při opravě a provozu svých vozidel výrazně ušetřit, aniž by přitom byli nuceni dělat kompromis v oblasti kvality používaných náhradních dílů. Mnoho motoristů totiž vůbec netuší, že mají na výběr – buď zvolit tzv. originální díly, nebo díly značkové. Jaký je mezi nimi ale rozdíl?

Uvádí se, že jen zhruba 25 % dílů v moderních vozidlech je vyráběno přímo samotnou automobilkou a zbylých 75 % pochází od jiných výrobců. Jen malou část dílů tak lze považovat za skutečně originální. Ti stejní výrobci, kteří své díly dodávají do montážních hal automobilek, své výrobky dodávají také přímo na trh s náhradními díly, tzv. „aftermarket“. Jde přitom o naprosto stejné díly jako v případě jejich dodávky do automobilky, pouze jsou v balení samotného výrobce dílu s jeho značkou – odtud jejich označení „značkové“ (někdy nesprávně označované jako neoriginální). 

Z jedné výrobní linky na náhradní díly tak pochází dva zcela stejné výrobky, které se od sebe liší pouze krabičkou, ve které jsou zabaleny.

Motorista, který si však mezi originálním a značkovým dílem vybírá, ucítí ještě jeden znatelný rozdíl, a to v ceně výrobku, která je u značkového dílu často o desítky procent nižší než u originálu. Společnost Auto Kelly působí na českém trhu od r. 1994 a v současnosti je největším importérem a distributorem náhradních dílů, autopotřeb a příslušenství v České republice. Ve své nabídce má jak díly značkové, tak i originální a díly dalších kategorií na vozy všech světových značek včetně vozů značky Škoda - to vše za velice výhodné ceny. Těch dosahuje především díky nákupům ve velkých objemech přímo u výrobců a efektivnímu systému logistiky a distribuce.

Zákazník si tak vždy může vybrat z několika cenových i kvalitativních řad náhradních dílů podle toho, co pro svůj vůz preferuje.